«Рухайся сьогодні — і завтра зміниш світ!»: До Дня Незалежності України у Павлівці проведуть велосипедний флешмоб

Дата: 17.08.2021 16:12

З нагоди тридцятої річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Павлівка організовує велосипедний флешмоб «Рухайся сьогодні — завтра зміниш світ».

-Ні для кого не секрет, що основним транспортом павлівчан є велосипеди. Тому ми вирішили відсвяткувати День Державного Прапора України та День Незалежності України з користю для здоров’я. За нашим задумом у флешмобі візьмуть участь дві групи велосипедистів, які будуть рухатися на зустріч одна одній від початку села зі сторони Гущинець і зі сторони Калинівки. Одна група велосипедистів одягне косинки блакитного кольору та візьме в руки кульки блакитного кольору. Інша — матиме головні убори жовтого кольору і такого ж кольору кульки. У центра села дві колони з’єднаються і утворять жовто-блакитний прапор України. Ми разом виконаємо Гімн України і запустимо у небо кольорові кульки, — розповідає одна з організаторів заходу Людмила Івченко.

Долучитися до акції можуть усі охочі, не залежно від місця проживання. Єдина умова — учасники флешмобу мають одягнути вишиті сорочки та мати велосипед.

-Двадцять другого серпня о десятій годині ранку зустрічаємося на в’їзді до села, або ж на виїзді, для того, щоб відчути себе маленькою частиною великого українського серця. Гарний настрій, вишиванка, традиційний павлівський транспорт — велосипед, безпечна дорога, перекрита поліцією, і відчуття національної єдності — це все наш рух сьогодні, щоб завтра стало ще кращим для нашої молодої та незалежної України, — закликає Людмила Івченко.