У Хомутинцях розпочали будувати нову дорогу

Дата: 12.08.2021 16:06

Фото без опису

У Хомутинцях розпочали будувати нову дорогу з двошаровим асфальтним покриттям. Це  чергова дорога обласного значення, яку у 2021 році будуватимуть за кошти державного бюджету та у співфінансуванні Калинівської міської ради та ТОВ СХК «Вінницька промислова група».

-Загальна протяжність дороги - один кілометр триста метрів, - розповідає виконуюча обов'язки старости Хомутинецького старостинського округу Оксана Мудрик. – Це центральна дорога нашого села, яка проходить по вулицях Першотравневій та Руданського. Частина дороги по вулиці Першотравневій - це  біле шосе, решта – бруківка. Десь п'ятсот метрів цієї дороги перебувало у жахливому стані.

Працівники облавтодору розпочали будівництво дороги, долучилися до будівництва й місцеві жителі, які ще до початку будівництва вийшли на толоку та розчистили від кущів та аварійних дерев та гілля узбіччя.

На батьківщину Степана Руданського, у його музей, щороку приїжджає багато відвідувачів. З будівництвом нової дороги поїздки до Хомутинець стануть комфортнішими.