Вітання Калинівського міського голови з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 09:19

Фото без опису

Шановні жителі Калинівської громади, прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора України!

У цей день у всіх містах і селах підіймають національні знамена. Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації.

З цим символом український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю від окупантів на Сході України.

Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен житель нашої громади відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Від щирого серця бажаю вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стяга: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук