Останні приготування до нового навчального року: У закладах освіти продовжуються ремонтні роботи

Дата: 11.08.2021 11:15

Фото без опису

До початку нового навчального року залишилися лічені тижні. Але, не зважаючи на це, темп ремонтних робіт у закладах освіти Калинівської громади не знижується. Адже обсяг робіт, запланований на літні канікули, доволі об’ємний – це і капітальні ремонти класних кімнат та коридорів, заміна вікон і дверей, перекриття даху, оновлення фасадів, капітальний ремонт внутрішніх вбиралень та доріжок на подвір’ї, заміна огорожі, каналізації тощо. Освітяни поспішають, щоб завершити роботи до 1 вересня та відкрити оновленні та відремонтовані школи для своїх учнів.

За інформацією начальниці відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галини Фурман, у новому навчальному році за шкільні парти у Калинівській громаді сядуть 5378 учнів. Серед них 520 першокласників. Для всіх школярів  у Калинівській громаді створюють належні умови для навчання.