Калинівська міська рада запрошує на фестиваль української пісні та щедрої спасівської гостини

Дата: 09.08.2021 15:32

Фото без опису

14 серпня в с. Уладівське відбудеться фестиваль української пісні та щедрої спасівської гостини «Піснею і короваєм Незалежність зустрічаємо», присвячений 30 річниці Незалежності України. Святкове дійство розпочнеться о 15.00 на площі біля Уладівського сільського будинку культури.

-У нас фактично у кожному старостинському окрузі є гарні, просторі, відремонтовані будинки культури. Тому ми давно виношували задум провести у кожній громаді святковий захід. Трішки наші плани відтермінувала епідемія коронавірусу. А тепер, коли ситуація покращилася, ми починаємо втілювати задум у життя. Почали з Уладівського, де проведемо фестиваль української пісні та щедрої спасівської гостини, - розповідає директорка Центру культури і дозвілля Калинівської міської ради Марія Шелешко.

На фестивалі кожен старостинський округ представить свою спасівську гостину, багату на  маковійчані смаколики,  вироби місцевих майстрів, старожитності. А творчі колективи закладів культури Калинівської громади готують до свята величальні пісні про Україну, свою громаду. Так у Калинівській громаді розпочнуть святкувати 30 річницю Незалежності України.

Запрошуємо жителів Калинівської громади та гостей на свято до Уладівського.