У Калинівці привітали з професійним святом будівельників та людей, які причетні до цієї професії

Дата: 06.08.2021 11:32

Фото без опису

Починаючи з 2012 року на Калинівщині відбулося багато позитивних змін – відремонтували фактично усі будинки культури, усі відділення Калинівської центральної районної лікарні, амбулаторії та ФАПи, ряд ремонтних робіт провели та проводяться нині у навчальних та виховних закладах освіти. За усіма цими змінами важка праця людей - мулярів, штукатурів, плиточників, будівельників та простих підсобних робітників.

Напередодні професійного свята – Дня будівельника - Калинівський міський голова привітав будівельників та людей, які причетні до цієї професії. У зеленому залі Центру культури і дозвілля він вручив грамоти та премії будівельникам, побажав міцного здоров’я та фінансової стабільності й запевнив, що хоча роботи зроблено чимало, але попереду ще багато об'єктів, які заплановано відремонтувати у Калинівській громаді.

А про те, що вже зроблено, йшлося у вітальній презентації. Кожен учасник урочистостей упізнавав об’єкти, на яких працював, радів тим змінам, які відбулися.

Багатьох присутніх у залі знають у всіх населених пунктах, адже вони працюють на усіх об'єктах, які ремонтують, відроджують у нашій громаді.

У кожному відремонтованому будинку культури та майже у всіх дошкільних закладах залишилися настінні розписи павлівчанки Тетяни Зубко, а нині їй на підмогу прийшла Алла Зубко, яка мешкає у Сальнику. У багатьох громадах знають імена мулярів Людмили Лялюк, Людмили Репетацької, Любові Слівінської, Любові Столярової, які вдихнули нове життя в ряд закладів. А також Анатолія Катеринича, який за своє життя поклав сотні метрів плитки.

Приймали слова вітань та подяки від міського голови родина Яремчуків Ольги та Костянтина з Дружелюбівки, родина Шемотюків, з Радівки, в якій плитку кладуть усі - батько Олег, мати Ольга та їх п’ятнадцятирічна донечка Дар’я, а також представники усіх будівельних бригад, які працюють у Калинівській громаді.

А працівники Центру культури і дозвілля подарували учасникам зібрання музичні вітання.

Фото без опису