Вітання Калинівського міського голови з Днем будівельника

Дата: 08.08.2021 08:39

Шановні будівельники!

Щиро вітаю вас з вашим професійним святом! Ваша професія завжди користувалася в народі особливою повагою, адже ті, хто зводить будинки, школи, дитячі садочки та лікарні, театри і музеї, дороги та мости, дарують людям затишок і комфорт. І багато тих позитивних змін, які відбулися у нашій громаді, - це результат вашої нелегкої праці.

У всі часи професія будівельника шанувалася. Сучасні майстри будують наше завтра. Я переконаний, попереду у нас велика робота, а ваші знання й вміння потрібні для розбудови майбутнього Калинівської громади. Адже будівельна галузь – це головний індикатор розвитку і стабільності громади.

Зичу вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Хай ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю й вдячністю людей за споруджені та відремонтовані домівки, затишні офіси й оновлені заклади освіти і медицини!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук