Інформація для керівників торговельних та розважальних закладів, ринків, вокзалів та інших місць скупчення населення

Дата: 03.08.2021 16:38

Фото без опису

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року. Також з 17 червня в Україні діють нові карантинні норми, а на всій території України встановлений «зелений» рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів, кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

З метою запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-COVID-19 та збереження безперебійного функціонування об’єктів інфраструктури рекомендуємо керівникам торговельних та розважальних закладів, ринків, вокзалів та інших місць скупчення населення розмістити на своїх об’єктах аудіооголошення, що знаходиться за посиланням https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1Q7oUYa7wiEiDy2u_R0tLAHLrcf42_r6a?usp=sharing.