Представники міської ради привітали із 90-річчям калинівчанку Чернегу Марію Іванівну

Дата: 27.07.2021 12:51

Фото без опису

Двадцять шостого липня дев'яностолітній ювілей святкувала жителька Калинівки Чернега Марія Іванівна. За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська привітала ювілярку із днем народження.

Марія Іванівна родом з Росії, у Калинівку переїхала разом із чоловіком, з яким працювала в Німеччині. Так Калинівка стала другою Батьківщиною для Марії Іванівни. Тут вона будувала із чоловіком свою сім’ю, виховувала сина, працювала у закладах громадського харчування.

Головним секретом свого довголіття ювілярка вважає вміння не брати до серця усіх негараздів та проблем, ставитися до життя простіше. А щоб відвернути увагу від поганих думок, завжди співає.

У дев’яносто років Марія Іванівна самостійно дає  усьому раду - доглядає за будинком, квітником, садком.

Фото без опису