Мешканці Хомутинців вийшли на толоку, щоб пришвидшити процес будівництва дороги

Дата: 26.07.2021 16:21

Фото без опису

Приклад Заливанщини надихнув жителів Хомутинець, які у минулі вихідні вийшли на толоку та розчистили від старих дерев та кущів вулицю на якій незабаром розпочнеться будівництво нової дороги. Понад тридцять мешканців громади взялися до роботи, щоб пришвидшити процес будівництва.

-Хочу подякувати за сумлінну працю, усім хто відгукнувся на моє прохання і допоміг розчистити від аварійних дерев і кущів вулицю та упорядкувати місток, що знаходиться майже у центрі села, - каже виконуюча обов’язки старости Хомутинецького старостинського округу Оксана Мудрик. - Дякую за віддані сили, витрачений час, старанність, успішну сумлінну роботу. Особливо були приємно чути: «звертайтесь ще, допоможемо».

Нагадаємо, що дорога у Хомутинцях – одна із трьох доріг обласного значення, яку заплановано побудувати у 2021 році. Їх будуватимуть за кошти державного бюджету та у співфінансуванні Калинівської міської ради. Після завершення будівництва дороги у Заливанщині працівники філії «Калинівська дорожня експлуатаційна дільниця» ДП «Вінницький облавтодор» розпочнуть будівельні роботи у Хомутинцях.

Фото без опису