У Калинівці підняли прапора Національного Олімпійського Комітету України
У Калинівці на центральній площі міста відбулося урочисте підняття прапора Національного Олімпійського Комітету України з нагоди участі команди України в ХХХІІ Олімпійських іграх.
Разом з юними спортсменами дитячо-юнацьких спортивних шкіл Калинівки та їх тренерами участь у спортивному святі взяли перший заступник Калинівського міського голови Микола Господарець, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман, директор ДЮСШ відділу освіти Микола Овчинников.
-Попри те, що зараз тривають канікули, ви залишили свої справи й прийшли до флагштоків, де вперше ми підійматимемо прапора Національного Олімпійського Комітету України, - звернувся до юних спортсменів перший заступник Калинівського міського голови Микола Господарець. – Хочу побажати вам, щоб ви реалізували усі свої плани, сумлінно дослухайтеся до всіх порад тренерів. А тренера у нас дуже досвідчені, вони виховують гідну спортивну зміну. Тож, бажаю, щоб і ви досягли великих успіхів, мінімум – майстра спорту. Будьте здоровими. Спостерігайте за ходом олімпійських ігор, вболівайте за українських спортсменів.
Після привітальних слів та побажань успіхів усій Олімпійській команді України юні спортсмени - кандидатка у майстри спорту з художньої гімнастики Каріна Кіценко та вихованець ДЮСШ «Авангард» Максим Дашкевич підняли прапора Національного Олімпійського Комітету України, який буде майоріти на центральній площі міста до закінчення Олімпійських ігор.