Злісних неплатників аліментів притягуватимуть до суспільно корисних робіт

Дата: 16.07.2021 11:44

15 липня на базі  Калинівської міської ради відбулась робоча зустріч заступника Калинівського міського голови Віктора Кособуцького та начальника Калинівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області Сергія Химери.

На порядок денний було винесено питання щодо роз’яснення обов’язків, які покладені на підприємства, при виконанні порушником суспільно корисних робіт та нарахування плати за їх виконання на рахунок для погашення заборгованості зі сплати аліментів.

У ході зустрічі було  прийнято рішення про дотримання вимог чинного законодавства в частині нарахування плати порушникам за виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на території Калинівської  громади та перерахування коштів до органу державної виконавчої служби для погашення допущеного боргу. Таким чином правопорушники будуть залучатися до робіт з благоустрою громади та сплачувати заборгованість по виплаті аліментів.