Працівники комунальних служб косять траву та бур'яни на прибудинкових територіях у Калинівці

Дата: 14.07.2021 16:55

Фото без опису

Цьогоріч погодні умови – періодичні дощі та сонце, сприяють інтенсивному росту трави та бур'янів. Тому калинівчани забили на сполох, коли на багатьох прибудинкових територіях з'явилися справжні зарослі. Для розв'язання проблеми на допомогу працівникам комунального підприємства «Керуюча компанія «Житловик» довелося кликати працівників інших комунальних підприємств.

-Зараз більшість наших працівників займаються ремонтом покрівель, тому робочих рук не вистачає. Вчора нам допомагали працівники калинівської лікарні та освіти, сьогодні приїхало чотири помічники з Нової Греблі, - каже директор КП «Керуюча компанія «Житловик» Віталій Шатов. – Вчора косарі викосили частину прибудинкових територій по вулиці Возз’єднання. Сьогодні всі сили ми кинули на вулицю Машинобудівників. Намагатимемося якнайшвидше розв'язувати проблему та розчистити прибудинкові території від трави та бур'янів.

Калинівська міська рада вдячна небайдужим мешканцям громади, які дбають про благоустрій та добробут міста.

Фото без опису