Депутати міської ради підтримали електронну петицію «Скейт-парк у нашому місті»

Дата: 14.07.2021 14:12

На 9 позачерговій сесії Калинівської міської ради, яка відбулася 14 липня, депутати одноголосно проголосували за будівництво у Калинівці скейт-парку.

Електронна петиція «Скейт-парк у нашому місті», яку розмістили калинівчани на сайті Калинівської громади, лише за добу набрала необхідну кількість голосів і її було винесено на розгляд депутатів.

-Пропоную підтримати дану петицію, - звернувся до депутатів Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Попередньо ми визначилися із місцем будівництва скейт-парку. Плануємо його розмістити за дитячим ігровим майданчиком біля переїзду. Також підібрали можливі варіанти. Площадку під скейт-парк підготуємо власними силами, що дозволить здешевити вартість робіт.

Калинівський міський голова доручив депутатці міської ради Олександрі Гуменчук ознайомити з ескізом скейт-парку молодь Калинівщини та вивчити їх думку з цього приводу.

А відділ з питань комунальної власності Калинівської міської ради має здійснити організаційні заходи, згідно із чинним законодавством.