Вітання Калинівського міського голови із святом Івана Купала

Дата: 07.07.2021 10:58

Шановні жителі Калинівської громади!

Прийміть щирі вітання із найцікавішим святом – Івана Купала, яке дарує нам липень та полюбляють святкувати всі українці. Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла та світла і виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини.

Хай магічний купальський вогонь дає вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком ваші оселі, вбереже від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб, подарує здоров’я та красу, будьте  здоровими, процвітайте, любіть, мрійте, сподівайтеся, вірте, минуле згадуйте з посмішкою, в майбутнє дивіться з оптимізмом, обов'язково знайдіть свою квітучу папороть, яка подарує  щастя, мир, спокій і радість.

Хай добробут і злагода запанує у кожній хаті, щоб зростали здоровими, щасливими та розумними ваші діти.

З повагою Калинівський міський голова Василь Поліщук