Калинівський міський голова привітав володарів гран-прі районного конкурсу-фестивалю «Зорепад»

Дата: 27.06.2021 22:23

Фото без опису

Цьогорічний районний конкурс-фестиваль «Зорепад-21», присвячений Дню молоді, Дню Конституції та 30-й річниці Незалежності України, був багатим не лише на яскраве сузір'я талантів, яке засяяло на небосхилі Калинівщини, а й на приємні сюрпризи. Адже вперше за роки існування «Зорепаду» журі конкурсу визначило двох володарів гран-прі.

-Цьогорічний фестиваль був багатим на вокальні та хореографічні номери, тому ми вирішили, що буде доцільно, коли буде два гран-прі, - каже директорка Центру культури та дозвілля Калинівської міської ради Марія Шелешко.

Отож цьогорічними володарями гран-прі районного конкурсу-фестивалю «Зорепад-21» стали солістка Центру культури та дозвілля, дипломантка І премій всеукраїнських та міжнародних конкурсів Аліна Ференець та дипломанти всеукраїнських та міжнародних конкурсів – зразковий ансамбль сучасного танцю «Грація» - керівник Оксана Мовчан.

Володарі гран-прі приймали вітання від Калинівського міського голови Василя Поліщука, депутата обласної ради Іллі Гуменчука та помічниці народного депутата України Петра Юрчишина Галини Ярової.

Майже триста учасників гала-концерту «Зорепаду» отримали подарунки від спонсорів свята – Калинівського міського голови Василя Поліщука, директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Нападівське» Петра Тихонюка, директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Дружелюбівське» Миколи Тупчієнка, директорки спільного товариства «Калинівський ринок» Ірини Пророк, директора ТОВ «ЕКО-СФЕРА» Ніни Єгорової та голови правління Калинівської районної спілки споживчих товариств Наума Щерба.

На кілька годин центральна площа міста перетворилася на  святкову сцену, на якій виступили солісти, вокальні та танцювальні колективи, інструментальники з Калинівки, Черепашинець, Корделівки, Іванова, Антонополя, Голубівки, Дружелюбівки, Писарівки, Шепіївки, Котюжинець, Лісової Лисіївки, Мізякова, Заливанщини, Сальника, Черепашинець, Нової Греблі, Павлівки, Радівки, Дружного

У своїх номінаціях та вікових групах володарями першої премії районного конкурсу-фестивалю стали Софія Яремчук, Анна Головащенко, Аліна Костюк, Анастасія Семенова, Вероніка Довгань, Олександра Федун, Анна Комарець, Руслан Фіц, Анастасія Музика, Каріна Покотило, Лариса Левчук, Вікторія Байлема, Анастасія Лиса, зразковий ансамбль «Любисток», квартет духових інструментів, колектив «Frl Motion», ансамбль «Камертон».

А Вікторію Радзієвську визнано ліричним голосом «Зорепаду».

На свято до калинівчан завітали володарі гран-прі 2019 та 2020 років - Анастасія Яремчук та Влад Казьмірук, які подарували глядачам кілька хвилин насолоди яскравим виконанням пісень.

А кінцевий акордом свята стало масове гуляння та дискотека.