Вихованці дитячої юнацької спортивної школи «Авангард» - чемпіони України з хокею на траві

Дата: 24.06.2021 08:47

Фото без опису

З 21 по 23 червня у Вінниці проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 2002-2003 р.н.
За підсумками змагань звання чемпіона України виборола збірна команда Вінницької області, в складі якої виступали вихованці Калинівської ДЮСШ «Авангард» - Дмитро Климчук, Владислав Підвебрний, Олександр Ясінський, Вадим Мед, Дмитро Кобзюк, Даніл Нагорний, Віталій Семенюшко, Сергій Рябчук.

-У чемпіонат брали участь чотири команди - збірна Вінницької області, збірна Сумської області, МДЮСШ 1 міста Вінниці та ОДЮСШ ХК «Фенікс» Житомирської області. Чемпіонат проходив в рамках підготовки до Чемпіонату Європи U-19, щоб переглянути кандидатів у збірну, - розповідає головний тренер команди Віталій Бондарчук. – І тепер вихованці Калинівської ДЮСШ «Авангард» є кандидатами в збірну України U-19, яка готується до Чемпіонату Європи, який відбудеться в липні у місті Відень в Австрії.