У Дружелюбівці громада відремонтувала автобусну зупинку

Дата: 22.06.2021 09:46

Фото без опису

У Дружелюбівці завершили капітальний ремонт автобусної зупинки. Стара зупинка перебувала в аварійному стані й лише спільними зусиллями громади її вдалося відремонтувати.

-На мою думку, автобусна зупинка - це візитівка кожного населеного пункту, тому це добра справа, коли мешканці сіл не лише проявляють ініціативу, а й долучаються до спільної справи, - каже виконуюча обов’язки старости Дружелюбівського старостинського округу Ольга Яремчук. - Ця зупинка знаходилась у критичному стані й, навіть, мова йшла про її знесення, тому неподалік влаштували нову автобусну зупинку із профнастилу. Але стара зупинка має дуже зручне і звичне для мешканців місце, тому ми взялися до роботи.

Ремонт автобусної зупинки у Дружелюбівці став спільною справою місцевої влади, бізнесу - ТОВ "СХК Вінницька промислова група" та громади. Місцеві жителі не лише зібрали на ремонт зупинки 3000 гривень, а й долучилися до роботи - починаючи з демонтажу, штукатурили, шпаклювали, фарбували, малювали, ремонтували покриття, влаштували нову лавку та інформаційний стенд. Найактивнішими були Іван Мартинюк, Сергій Колосовський, Юрій Міхальчук, Костянтин Яремчук, Олександр Воронков, Роман Мушенко, В'ячеслав та Петро Чешківські, Галина Ярова, Світлана Баран, Зоя Браславець.

А яскравою родзинкою в оформленні зупинки стали дитячі долоньки, якими наймолодші жителі громади прикрасили одну зі стін.

Фото без опису

Автобусна зупинка у Дружелюбівці доповнить "галерею" мальовничих зупинок Калинівської громади