Калинівський міський голова та депутати міської ради привітали медичних працівників громади із професійним святом

Дата: 18.06.2021 15:29

Фото без опису

Калинівський міський голова Василь Поліщук та депутати міської ради привітали медичних працівників громади із професійним святом – Днем медичного працівника, яке вони святкуватимуть 20 червня.

-У нас сьогодні відбулася сесія міської ради й відразу ж після її закінчення ми всі депутатським корпусом прийшли сюди, щоб привітати вас із професійним святом, - звернувся до медичних працівників Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Останніх два роки були дуже важкими для вас. Тому ми надзвичайно цінуємо вашу працю. Ви, дійсно, патріоти, молодці. Дай Боже, щоб ситуація стабілізувалася і ви почали працювати у нормальному режимі. Ми завжди підтримували й будемо підтримувати вас. Міська рада подала на конкурс два проєкти по калинівській лікарні – благоустрій, утеплення та перекриття інфекційного відділення. Ми їх виграли і сьогодні вас прийшли привітати Іван Арсеньович Боримський, Василь Васильович Кірічук, Петро Іванович Тихонюк, Анатолій Васильович Остапенко, які співфінансуватимуть проєкти. На наступному тижні пройдуть тендерні процедури та розпочнуться ремонтні роботи.

Калинівська міська рада завжди підтримувала і підтримує калинівських лікарів. Лише у нинішньому році з бюджету міської ради на потреби лікарні було виділено 28 мільйонів гривень, в тому числі на доплати медичним працівникам.

За останніх два роки життя поставило перед медичними працівниками непрості випробовування. І це не лише епідемія коронавірусу, а й будівництво нового приймального відділення, капітальний ремонт інфекційного відділення, впровадження медичної реформи, об'єднання двох Центрів та ін.

У найважчі моменти завжди руку допомоги подавали благодійники лікарні, які надавали допомогу продуктами харчування, закуповували медичне обладнання. Одним із благодійників був і є керівник СТОВ «Промінь» с.Черепашинці Герой України Іван Арсеньович Боримський. На потреби лікарні господарство виділило у нинішньому році 310 тисяч гривень. Окрім цього, Іван Арсеньович на 100 відсотків забезпечує лікарню цукром, надає продукти харчування. Вітаючи медичних працівників із професійним святом, Іван Арсеньович подякував їм за нелегку працю та пообіцяв і надалі свою підтримку та допомогу.

У переддень професійного свята медичні працівники Калинівської районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, відділення екстреної допомоги приймали вітання від депутата обласної ради Іллі Гуменчука, для якого калинівська лікарня є рідною, адже саме тут він проходив перший рік інтернатури.

Медичних працівників також привітали голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Богдан Зубчик, головні лікарі районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги Владислав Головащенко та Василь Македонський, головна лікарка Хмільницької станції екстреної медичної допомоги Інна Браславська,помічник народного депутата України Петра Юрчишина Сергій Зінов.

Багатим було свято на привітання, відзнаки та музичні вітання. Людей у білих халатах вітав зразковий оркестр військової частини 3028 національної Гвардії України, народний колектив «Кумасеньки» та юні таланти Калинівщини.