Помер учасник бойових дій з Рівнинного

Дата: 17.06.2021 17:39

Фото без опису

На тридцять сьомому році життя помер учасник бойових дій Анатолій Супрун, який проживав у с.Рівнинному.

Анатолій Супрун народився та виріс у Рівнинному. Після закінчення дев'яти класів Дружелюбівської загальноосвітньої школи навчався у Гущинецькому професійному училищі. Працював різноробом у місцевому сільському господарстві, згодом – у дослідному господарстві «Артеміда».

У липні 2015 року Анатолія Супруна мобілізували до війська. Служив  у 57-й окремій мотопіхотній бригаді.

У Анатолія Супруна залишились сиротами двоє синів.

Поховають ветерана 18 червня у Рівнинному.

За словами Калинівського міського голови Василя Поліщука, міська рада надає допомогу рідним в організації похоронів. На 8 сесії міської ради депутати виділять матеріальну допомогу сім'ї померлого.

Калинівський міський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Калинівської міської ради висловлюють співчуття рідним та близьким покійного.

Фото без опису