Вітання Калинівського міського голови із Днем медичного працівника

Дата: 20.06.2021 09:00

Шановні медичні працівники Калинівщини - лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Хочу висловити щиру подяку за вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію, людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки дарують радість життя, віру у зцілення.

Приємно усвідомлювати, що медичні працівники Калинівської громади, навіть в непростих умовах сьогодення, намагаються працювати віддано, не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, впроваджувати нові методики лікування й профілактики захворювань.

Прийміть щирі вітання із професійним святом та побажання жити без душевного і фізичного болю, не знати хвороб і бід. Бажаю залишатися справжніми медичними працівниками й завжди високо тримати планку розсудливості, майстерності та честі «білого халата». Удачі та успіхів у роботі, нескінченного оптимізму і радості в серці.

З повагою Калинівський міський голова Василь Поліщук