Благодійники продовжують допомагати Калинівській центральній районній лікарні

Дата: 15.06.2021 14:03

Фото без опису

Медичне обладнання, вартість якого 310 тисяч гривень, придбав для Калинівської центральної районної лікарні Герой України, директор СТОВ «Промінь» с.Черепашинці Іван Арсеньович Боримський.

-Це обладнання, яке використовується у лапароскопічній хірургії, і воно вкрай потрібне для нашої лікарні. Його використовують для проведення операцій хірурги, травматологи та акушер-гінекологи, - каже головний лікар Калинівської центральної районної лікарні Владислав Головащенко. – Обладнання, на якому ми працювали до цього часу, придбали ще у 2005 році, воно не лише застаріло, а й вийшла з ладу відеокамера. Обладнання  дорого коштує, але, попри це, Іван Арсеньович придбав для нас весь комплект – ендоскопічну відеокамеру високої роздільної здатності, сучасний монітор, який забезпечує якісне зображення, світловода та лапароскоп.

Як зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук, Іван Арсеньович Боримський не вперше надає допомогу лікарні, як і іншим соціальним закладам громади. Він один із тих, хто першим приходить на допомогу, не стоїть осторонь проблем рідного села та громади в цілому.

Калинівський міський голова, депутатський корпус міської ради, керівництво лікарні щиро дякують Івану Арсеньовичу за допомогу та підтримку.

Фото без опису