8 чергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 18 червня

Дата: 14.06.2021 17:08

Фото без опису

Згідно із розпорядженням міського голови 8 чергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 18 червня  2021 року о 09:00  в залі засідань міської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження Стратегії розвитку Калинівської міської територіальної громади на період до 2030 року.

2. Про внесення доповнень до Програми організації підвезення учнів, вихованців та педагогічних працівників закладів освіти Калинівської міської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.

3. Про внесення зміни до Програми відзначення в Калинівській міській територіальній громаді державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращих виробничників, проведення інших культурних заходів на 2021 рік.

4. Про внесення змін до Положення про старосту Калинівської міської   територіальної громади.

5. Про внесення змін до рішення 2 сесії Калинівської міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року № 115 «Про бюджет Калинівської міської територіальної громади на 2021 рік».

6. Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності  Калинівської міської територіальної громади.

7. Про реорганізацію комунального закладу «Навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I-II ступенів – дитячий садок с.Польова Лисіївка» в комунальний заклад  «Навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа I ступенів – дитячий садок с.Польова Лисіївка».

8. Про заміну сторони в договорі оренди майна спільної власності територіальної громади  від 01 червня 2018 року №6.

9. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Калинівська центральна районна лікарня» Калинівської міської ради на продовження терміну дії оренди з фізичною особою-підприємцем Янівцем Ю.В.

10. Про надання в оренду частини приміщення Державному навчальному закладу «Гущинецьке вище професійне училище».

11. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Калинівська центральна районна лікарня» Калинівської міської ради на продовження терміну дії оренди з приватним підприємством «Конекс».

12. Про відкриття інклюзивної групи та введення посади асистента вихователя, відкриття інклюзивних класів та введення посад асистентів учителів.

13. Про збільшення штатної чисельності КЗ «Центр культури та дозвілля» Калинівської міської ради.

14. Про визнання такими, що втратили чинність, рішення Калинівської міської ради.

15. Земельні питання.

16. Різне.