Міська рада придбала чотири біотуалети для потреб міста

Дата: 14.06.2021 09:16

Фото без опису

Чотири нових біотуалети днями отримало комунальне підприємство «Благоустрій міста Калинівки». Їх закупили за кошти міського бюджету, загальна вартість біотуалетів 42 761 гривня.

-Перед провідною неділею у соціальних мережах калинівчани підняли важливе для міста питання про біотуалети, які пропонували встановити біля кладовища у поминальні дні. Однак, як з'ясувалося, ті два біотуалети, які перебували на балансі нашого комунального підприємства, були вже зовсім не придатні для використання. Тому міська рада підтримала ініціативу населення та виділила кошти на придбання нових біотуалетів, - розповідає директор комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівки» Михайло Долюк.

На 7 сесії 8 скликання, яка відбулася 26 травня,  депутати міської ради спрямували кошти на придбання біотуалетів,  а днями виробники із Запоріжжя привезли у Калинівку замовлення.

Біотуалети планують встановлювати у Калинівці під час масових заходів.

Фото без опису