У навчальних закладах громади розпочались ремонтні роботи

Дата: 11.06.2021 19:23

Розпочалися літні канікули, а разом із ними і ремонтні роботи у навчальних закладах Калинівської громади.

У зв’язку із карантином  діти навчалися дистанційно, тому більшість приміщень навчальних закладів не потребують великих обсягів робіт. Міська рада виділила кошти на закупівлю фарби та на будівельні матеріали для ремонту шкіл та дитячих садочків, а ремонтні роботи виконуватимуть будівельні бригади відділу освіти та технічні працівники.

У багатьох навчальних закладах вже розпочались ремонтні роботи. У Корделівці завершується облаштування внутрішніх вбиралень на другому поверсі, ремонт комп’ютерного класу та розпочнеться ремонт внутрішніх вбиралень на першому поверсі з облаштуванням вбиральні для дітей з особливими потребами.

У Черепашинцях роблять капітальний ремонт коридору у другому корпусі. У Голендрах розпочали підготовчі роботи до заміни підлоги у класних кімнатах. А в Мирному демонтують старий паркан, який замінять на новий.

Поточні ремонти також тривають у Сальнику, Люлинцях, Новій Греблі,Мізякові, Писарівці, Дружному.