У Калинівці привітали з професійним святом працівників швейної фабрики

Дата: 11.06.2021 13:24

Фото без опису

Багатими на щирі вітання, відзнаки та грошові винагороди були урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників легкої промисловості, які відбулися в актовій залі приватного акціонерного товариства «Калина». Калинівська швейна фабрика є стабільним підприємством, яке забезпечує роботою мешканців громади, а продукцію, яку виготовляють калинівські майстрині, є конкурентоспроможною на європейському ринку.

З прийдешнім професійним святом працівників швейної фабрики привітали голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, перший заступник Калинівського міського голови Микола Господарець, директор Калинівського технологічного коледжу Григорій Федонюк.

-В жодному колективі, за виключенням освіти та медицини, немає стільки жінок, як у вас. Майже сто відсотків ваш колектив жіночий. Сьогодні приємно бачити вас, бачити як світяться ваші очі. Дуже приємно, що у вас такий дружний колектив, що ви сьогодні виготовляєте продукцію, яку сприймає та цінує Європа. Я хочу подякувати вам за вашу працю й побажати, щоб вам було комфортно у колективі, щоб у вас зберігалися напрацьовані роками традиції. Бажаю вам сімейного затишку, здійснення мрій, усіх гараздів про які ви мрієте, - звернувся до колективу фабрики перший заступник Калинівського міського голови Микола Господарець.

Фото без опису