Вінницька область, Хмільницький район

Благодійники продовжують допомагати Калинівській центральній районній лікарні

Дата: 11.06.2021 09:17

Калинівська районна лікарня отримала благодійну допомогу від казахстанського благодійного фонду #KustoHelp.

Благодійний фонд передав для потреб калинівської лікарні  2 системи назальної високопоточної оксигенотерапії, електроцифровий кардіограф та медичні пульсоксиметри. Загальна сума допомоги становить понад 400 000 гривень.

В Україні Kusto Group з 2012 року займається аграрним бізнесом і представлений групою компаній Kusto Agro, до складу якої входить ТОВ “Калинівський Агрохім”.

Калинівський міський голова дякує  благодійному фонду #KustoHelp  за допомогу, за бажання підтримати лікарню, яка обслуговує їх працівників та пайовиків.