Калинівська лікарня не увійшла до переліку медичних закладів, які надаватимуть допомогу хворим на коронавірус

Дата: 09.06.2021 15:09

Фото без опису

За інформацією головного лікаря Калинівської ЦРЛ Владислава Головащенка, на ранок 9 червня на стаціонарному лікуванні у районній лікарні перебуває п’ять хворих на коронавірус, в тому числі двоє у реанімаційному відділенні.

-Це останні хворі із коронавірусом, яких ми лікуємо, - каже головний лікар Владислав Головащенко. – У зв’язку зі зменшенням кількості хворих на коронавірус, керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної COVID-19 затвердив перелік закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 COVID-19. У Вінницькій області визначили дев’ять таких закладів. Наша лікарня не потрапила до цього списку. Ми увійшли до другої черги медичних закладів, які надаватимуть допомогу хворим на коронавірус у випадку нового спалаху епідемії.

А нині хворих із коронавірусом госпіталізовуватимуть у Вінницю, Бар, Жмеринку, Могилів-Подільський та Гайсин.

Після таких змін Калинівська районна лікарня повернеться до звичного режиму роботи й мешканці громади зможуть отримати увесь перелік медичних послуг, який надавався до початку карантину.

Фото без опису