Продовжується ремонт прибудинкових територій у Калинівці

Дата: 07.06.2021 12:03

Фото без опису

У Калинівці продовжується ремонт прибудинкових територій. На вихідні працівники дорожніх служб працювали біля будинків 10, 12, 22, 24 по вулиці Машинобудівників. На вихідні вони підготували територію, а з понеділка почали асфальтувати ями, які за останні роки утворилися біля багатоповерхових будинків.

-Після нашого звернення багато мешканців громади зателефонували на Гарячу лінію міської ради та повідомили про потреби у ремонті, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Звичайно, одночасно ми не можемо відреагувати на всі звернення, але поступово будемо вирішувати проблеми мешканців нашої громади та реагуватимемо на їх повідомлення.

Біля більшості будинків прибудинкова територія не ремонтувалася впродовж багатьох років, тому тут утворилися великі ями на ліквідацію яких потрібно багато часу та матеріалів. Саме такими виявилися прибудинкові території біля будинків по вулиці Машинобудівників.

Фото без опису