У Калинівці відбудеться благодійний концерт на підтримку Аліни Грабар

Дата: 03.06.2021 15:18

Фото без опису

6 червня о 15.00 у Калинівці на центральній площі міста відбудеться благодійний концерт на підтримку вісімнадцятирічної жительки Черепашинець Аліни Грабар.

Нещодавно у дівчини діагностували важке захворювання - лейкемію (рак крові).

Участь у благодійному концерті візьмуть калинівські аматори сцени, а також гості – учасник телевізійного шоу «Голос країни» Владислав Хохлан, переможниця міжнародних дитячих конкурсів «Дитяче Євробачення 2012» і «Дитяча Нова хвиля 2010» Анастасія Петрик, творчий вокальний дует Наталії Мельник та Володимира Гуменчука «Коханий, кохана».

Ініціатором благодійної акції виступає громадська організація «Волонтерська родина».

На сьомій сесії міської ради депутати Калинівської міської ради спрямували кошти з міського бюджету на лікування Аліни.  Дівчина, позбавлена батьківської опіки і їй нікому допомогти, окрім нас з вами та громадських активістів. Не будьмо байдужими до долі дівчини.