Спочатку водовідведення, а потім ремонт дороги: У Калинівці відремонтують дорогу біля газконтори

Дата: 02.06.2021 12:00

Фото без опису

Калинівська міська рада підготувала проєкт капітального ремонту проїжджої частини від вулиці Маяковського, 2 до вулиці Незалежності, 40, яка веде до Калинівської дільниці Козятинського міжрайонного управління газового господарства.

-Щодня по цій дорозі проходять десятки людей. Хтось поспішає на звірку у газконтору, до банкомата чи просто на базар. І можна зрозуміти їх нарікання на стан дороги, на якій у негоду з’являються величезні калюжі, - каже заступник міського голови Олександр Щьов. – Ця проблема виникла не сьогодні, вона турбує калинівчан вже не один рік. Але перш ніж ремонтувати дорогу ми вирішили зробити водовідведення, інакше ніякий ремонт дороги не допоможе. Тут і надалі утворюватимуться калюжі  та руйнуватиметься покриття.

Днями працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівки» почали облаштовувати водовідведення, проєкт капітального ремонту дороги також передбачає лотки, в які буде стікати дощова вода. І лише після завершення робіт з водовідведення, розпочнеться ремонт дороги.

Фото без опису