Вінницька область, Хмільницький район

У Загребельні завершили ямковий ремонт доріг

Дата: 02.06.2021 10:39

У Загребельні завершили ямковий ремонт доріг по вулицях Незалежності, Перемоги та Руданського.

-З часу будівництва доріг на цих вулицях ніхто не робив ремонту, тому у деяких місцях утворилися величезні ями, - каже виконуючий обов’язки старости Корделівського старостинського округу Сергій Ломачевський. - Завдячуючи міській раді, яка виділила кошти на ремонт, нам вдалося відремонтувати дороги по трьох вулицях – Незалежності, Перемоги та частково Руданського.

Через погодні умови ремонтні роботи затягнулися на кілька тижнів, однак як тільки випогодилося, працівники дорожніх служб відразу приступили до роботи та завершили ремонт доріг.