Співали, танцювали, малювали та розважалися із мультигероями: Як у Калинівці святкували Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2021 15:29

Фото без опису

Перший день літа видався не по-літньому прохолодним, але його зігрівали світлі посмішки та щира радість дітей, які прийшли на центральну площу міста, щоб разом відсвяткувати Міжнародний день захисту дітей.

Перший заступник голови Калинівської міської ради Микола Господарець привітав юних калинівчан зі святом та побажав щасливого дитинства.

Багато музики, пісні та танці у виконанні наймолодших жителів громади, спортивний флешмоб, творчі майстер-класи, конкурс дитячої творчості – на кілька годин центральна площа міста стала епіцентром святкового дійства. Організатори свята подбали про те, щоб воно було для діток веселим, багатим на солодощі, подарунки та гарні враження. А родзинкою веселощів став виступ аніматорів та шоу мильних бульбашок.

-Ми дуже вдячні діткам та батькам, які завітали на наше свято, - каже організаторка святкового заходу Наталя Бачинська. – А особлива подяка міській раді, депутатам та молодіжній раді Калинівської міської ради, працівникам Центру культури і дозвілля, Публічної бібліотеки, Будинку дитячої творчості та благодійникам, які допомогли організувати та провести такий гарний святковий захід для наших діток.

Фото без опису