Ні коронавірус, ні дощ не завадили калинівчанам відсвяткувати День міста

Дата: 30.05.2021 19:23

Фото без опису

Коронавірус та погода внесли корективи у святкування Дня міста, але не зіпсували святкового настрою, з яким калинівчани відсвяткували день народження рідного міста. Через дощ організаторам свята довелося перенести святковий концерт із площі, як було заплановано, у глядацький зал Центру культури і дозвілля, де, з дотриманням протиепідемічних заходів, розпочався святковий концерт. І публіка, і глядачі скучили за «живими» концертами, тому перші не шкодували оплесків, а артисти — свого таланту.

Калинівка молоде місто, але воно має свою історію, талановитих та розумних мешканців, які прославляють рідне місто своєю працею, перемогою у спортивних змаганнях, в конкурсах і фестивалях, які бережуть здоров’я і захищають мир в Україні.

На честь рідного міста звучали щирі побажання та вітання. З Днем міста привітали калинівчан Калинівський міський голова Василь Поліщук, голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук та депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук.

Святковий концерт став справжнім вибухом талантів — танцювальні колективи запалювали сцену ритмічними танцями, ансамблі та солісти дарували рідному місту свої пісні, а учасниці школи моделей «Діана» Калинівського технологічного коледжу продемонстрували колекції одягу, які пошили студенти.

Калинівчани скучили за виступами улюблених колективів — зразкового фольклорного ансамблю «Веселики», зразкового ансамблю сучасного танцю «Грація», які лише зранку повернулися із Івано-Франківська з перемогою у танцювальному фестивалі, зразкових ансамблів «Любисток» та «Камертон», зразкового духового оркестру «Юність», квартету духових інструментів Калинівської дитячої музичної школи, зразкового ансамблю «Квіточка», які підготували до свята нові концертні номери. Щирими оплесками зустрічали глядачі виступи Тетяни Фалієвої, Юрія Яремчука, Катерини Василишиної, Аліни Ференець, Світлани Матвійчук, Олександри Дорош, Анастасії Яремчук, Оксани Патрак, квартету «Чарівниці», Михайла Олексіюка.

Через епідемію коронавірусу багато конкурсів та фестивалів проходять у громаді в режимі онлайн. А тому святковий концерт став відкриттям зірок, які «запалив» у 2020 році районний фестиваль «Зопрепад». Переможці конкурсу — володар гран-прі Влад Казмірук та володарі І премії — Софія Слабчук, Марія Чередніченко, Аліна Костюк отримали можливість виступити «вживу» перед глядачами та потішити їх своїх талантом.

Святковий концерт, присвячений Дню міста, став першим заходом, який відбувся в нинішньому році у приміщенні Центру культури і дозвілля. І хочеться, щоб саме з нього почався новий відлік історії, щоб усі ми повернулися до звичного життя, наповненого радістю, гарними подіями та святами.

Фото без опису