Долучайтеся до обговорення проєкту «Стратегії розвитку Калинівської міської територіальної громади до 2030 року»

Дата: 26.05.2021 16:57

Фото без опису

З 1 по 15 червня 2021 року проходитиме громадське обговорення проєкту «Стратегії розвитку Калинівської міської територіальної громади до 2030 року» (далі проєкт).

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх охочих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення розвитку Калинівської міської територіальної громади.

Ми розраховуємо на ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони дозволяють доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проектні ідеї реалізації Стратегії на період до 2030 року.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до громадського обговорення проєкту Стратегії із її реалізації.

В зв’язку з оголошенням карантину, аби уникнути розповсюдження Covid-19, викликаного коронавірусом SARS-CoV-2, обговорення проєкту проводитиметься в режимі on-line.

Просимо вас до 15 червня 2021 року на електрону адресу kalinekonom@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із позначкою «Стратегія 2030» та зазначенням контактних даних.

За результатами опрацювання надісланих пропозицій робоча група з питань розробки Стратегії прийматиме рішення щодо включення їх до фінальної версії документу.

Стратегія розвитку Калинівської міської

територіальної громади до 2030 року