Вінницька область, Хмільницький район

Зміни у складі депутатського корпусу Калинівської міської ради

Дата: 26.05.2021 12:43

Відбулись зміни у складі депутатського корпусу Калинівської міської ради. На підставі поданої заяви від депутата Вовка Андрія Григоровича про відмову від депутатського мандата Калинівська міська територіальна виборча комісія вирішила визнати обраним депутатом наступного за черговістю депутата у територіальному виборчому окрузі №3, а саме Зубко Тетяну Володимирівну.

Про це перед початком засідання 7 чергової сесії 8 скликання Калинівської міської ради повідомила секретар Калинівської ТВК Тетяна Штифорук та вручила посвідчення депутата Тетяні Зубко.

Тетяна Зубко працює виконуючою обов’язки старости Павлівського старостинського округу, до цього працювала секретарем Павлівської ОТГ.

Постанова