Калинівчанки – чемпіонки області з футболу

Дата: 24.05.2021 09:56

Фото без опису

Команда Калинівської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» виборола перемогу у чемпіонаті Вінницької області з футболу серед дівчат віком до 23 років «Весняна феєрія».

Фінальна частина змагань проходила на футбольному майданчику ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Калинівки.

Забивши командам суперниць з Тростянця та Хмільника 15 голів та, не пропустивши жодного гола у свої ворота, вихованки тренера Геннадія Марчука перемогли у фінальних іграх та вибороли звання чемпіонок області. Окрім цього, за результатами гри капітаншу команди Анастасію Дармороз визнано кращим гравцем чемпіонату.

За чемпіонське звання боролися: Анастасія Дармороз, Дана Козловська, Зоріна Соловко, Іванна Габрик, Ольга Дармороз, Богдана Шмигельська, Яна Шмигельська, Юліанна Пилипчук, Юлія Наконечна, Вікторія Балалаєва та Емма Горностай.

Фото без опису