У Калинівській громаді завершується навчальний рік

Дата: 19.05.2021 14:52

Фото без опису

Добігає до завершення навчальний рік. Як повідомила на робочій нараді для керівників навчальних закладів начальниця відділу освіти Калинівської міської ради Галина Фурман, останнім днем навчання для учнів 1 – 10 класів буде 28 травня. З днем останнього дзвоника керівники навчальних закладів визначатимуться самостійно.

А от для учнів 11 класів останній дзвоник пролунає з різницею у кілька днів, а то й тиждень.

-Якого дня завершиться навчання для випускників залежить від того, який предмет обрали школярі для зовнішнього незалежного  оцінювання, — каже головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Олександр Вдовиченко. – Навчання має закінчитися за три дні до дня, коли школяр здаватиме ЗНО. Наприклад, 21 травня учні проходитимуть ЗНО з хімії, тому у тих класах, де учні обрали хімію, навчання для випускників вже закінчилися.

За словами Олександра Вдовиченка, у нинішньому році стіни рідних навчальних закладів залишать 307 випускників. Усі вони цьогоріч офіційно звільненні від державної підсумкової атестації. Однак є учні, які виявили бажання складати ДПА. Здебільшого – це ті, хто планують навчатися за кордоном.

Фото без опису