Лемешівська громада отримала подарунки від депутата міської ради Олександра Носова

Дата: 18.05.2021 15:10

Фото без опису

Депутат міської ради Олександр Носов постійно піклується про благоустрій та добробут Уладівського старостинського округу, де він мешкає разом з родиною, та допомагає сусідам. Цього разу подарунки від Олександра Носова отримали жителі Лемешівського старостинського округу.

-Олександр Носов – наш помічник і благодійник, — каже виконувачка обов’язки старости Лемешівського старостинського округу Надія Христич. – Цьогоріч він допомагав нам упорядковувати територію наших громад, а тепер ще й подарував нам подарунки. Щиро дякуємо депутатові, міській раді, як піклуються про нашу громаду.

Завдячуючи Олександру Носову відтепер нова альтанка прикрашатиме територію Малокутищанського будинку культури, наймолодші жителі Лемешівки зможуть порозважатися на гойдалці, яку встановили у дитячому садочку. Також на звернення депутата міської ради Олександра Носова міська рада виділила кошти на придбання автобусної зупинки, яку встановили по вулиці Центральній для школярів, які очікують на автобуса.

Жоден з населених пунктів Лемешівського старостинського округу не залишився без подарунка.

Фото без опису