У Калинівці в центрі міста викрали декоративну рослину

Дата: 18.05.2021 09:53

Фото без опису

10 квітня у рамках екологічної акції «Озеленення планети» працівники апарату та структурних підрозділів Калинівскої міської ради висадили на центральній площі міста декоративні рослини. Минуло трішки більше місяця як інспектор з благоустрою Руслан Гаврилюк виявив першу втрату – невідома особа викрала кущ ялівцю, який ріс неподалік від пам’ятника воїнам інтернаціоналістам.

-Вчора працівники комунальних служб упорядковували тут територію,  під час робіт ми виявили, що один кущ ялівцю зник, — розповідає Руслан Гаврилюк. – За останні роки у Калинівці з’явилося багато гарних дислокацій, де висаджено декоративні рослини, встановлено лавки для відпочинку. Хочеться, щоб наше місто було гарним та зеленим. На жаль, такої думки дотримуються не всі. То дерева поламають, то урни на набережній поб’ють, і от тепер знову неприємність.

Нагадаємо, викрадення або пошкодження зелених насаджень на території Калинівської громади – це злочин, який передбачає кримінальне та адміністративне покарання.

Фото без опису