У День Європи в Україні в Калинівці з’явилося панно із зображенням символу Євросоюзу

Дата: 17.05.2021 09:52

Фото без опису

Символічно у День Європи в Україні, який відзначається 15 травня, у Калинівці біля магазину «Грош» виготовили панно – Україна в Євросоюзі. На якому із кольорових камінців виклали символ Євросоюзу та контури України.

-У такий незвичний спосіб ми відзначили День Європи в Україні, — каже майстриня Тетяна Зубко, яка впродовж двох днів працювала над панно. - Так я зобразила наш шлях у майбутнє – Україна в Євросоюзі. Попереднє панно втратило свою актуальність та естетичний вигляд.

Більшу частину робіт виконали господарським методом. Тому кошторис панно становить 6032 грн.

Надалі тут планують встановити ліхтарики та упорядкують територію навколо знаку.

-Це не остаточний варіант благоустрою цієї території, — каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Ми плануємо провести громадські слухання, на яких визначимося що саме хочуть бачити калинівчани на цьому місці. А поки громада визначатиметься, Калинівку прикрашатиме символ Євросоюзу.

Фото без опису