Люди, які роблять Калинівську громаду кращою: Великодній сюрприз для жителів Уладівської громади від родини Носових

Дата: 06.05.2021 11:30

Фото без опису

Цьогоріч Великдень був багатим на приємні сюрпризи для жителів Уладівської громади. Родина Носових – депутат міської ради Олександр Носов та виконуюча обов’язки старости Уладівського старостинського округу Тетяна Носова — підготували для своїх земляків гарні великодні подарунки.

Відтепер наймолодші жителі Уладівського зможуть розважатися на гойдалках, які встановили на подвір’ях місцевої школи та дитячого садка, а старші залюбки відвідуватимуть заклади культури в Уладівському, Вишневому та Антонополі, які отримали в подарунок від родини Носових нові тенісні столи. Не забули й про жителів села Яблуневе, які отримали в подарунок від депутата Калинівської міської ради Олександра Носова альтанку та туї для озеленення.

-Перед своїм призначенням на посаду виконуючої обов’язки старости Уладівського старостинського округу я обіцяла, що буду віддавати усю свою заробітну плату на потреби громади, от тепер і виконую свою обіцянку, — посміхається Тетяна Носова. - В першу чергу хотілося зробити щось для дітей, щоб вони мали можливість розвиватися та весело проводити дозвілля. Також ми придбали музичні колонки для закладів культури. Маємо ще багато задумів, які плануємо реалізовувати.

Це не перша благодійна допомога громаді, яку надає родина Носових. Впродовж багатьох років Тетяна Леонідівна та Олександр Григорович допомагають односельцям у розв'язанні їхніх нагальних проблем.

Фото без опису