Велике прибирання у Лемешівському старостинському окрузі

Дата: 27.04.2021 12:09

Фото без опису

Мешканці Лемешівки та Райок активно долучилися до весняного прибирання своїх населених пунктів.

Спершу вони дружно вийшли на толоку та прибрали територію біля водогону, зупинки та прибережні зони біля ставків, а в суботу упорядковувати територію Лемешівки вийшло майже п’ятдесят осіб. Спільними зусиллями вони впорядкували паркові зони біля старого клубу та біля вулиці Перемоги, прибрали територію біля пам’ятника, підбілили дерева та бордюри. Під час прибирання зібрали понад тридцять мішків сміття.

Не поступилися завзяттям своїм землякам й мешканці Райок, які також долучилися до благоустрою рідного села. Вони впорядкували територію сільського кладовища та висадили декоративні туї, які надав ПрАТ «Зернопродукт МХП». А також зібрали сміття в березовій посадці при в’їзді в село, розчистили від чагарників прибережні зони.

-Щиро дякую усім небайдужим односельцям, які долучилися до весняного прибирання, а також нашим керівникам організацій та підприємцям — Михайлові Чимчинському, Олександрові Носову та Миколі Миненку, які взяли активну участь у прибиранні, — каже виконуюча обов’язки старости Лемешівського старостинського округу Надія Христич. — А також дякуємо депутатам міської ради та міському голові за декоративні рослини, які ми висадили біля клубів у Райках та Малих Кутищах, а також на території дошкільного закладу «Сонечко» у Райках.

Фото без опису