Вітання Калинівського міського голови із Великоднем
Шановні мешканці Калинівської громади, від щирого серця вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христа!
Великдень – найдобріше та найсвітліше свято. Воно приходить до нас разом зі справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження. В ці дні серця сповнюються радістю та любов’ю до ближніх, а у душах пробуджуються надія та сподівання на краще.
Я глибоко переконаний, що складні випробовування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, об’єднають нас, зроблять сильнішими, мудрішими, людянішими. Разом ми подолаємо COVID-19, війна на Сході закінчиться і ми заживемо спокійним та щасливим життям.
У ці радісні дні Великодня дозвольте побажати вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай свято принесе у ваші домівки радість та добробут, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. Я бажаю кожному Божого благословення. І нехай злагода, мир та спокій панують у людських серцях, домівках, в Україні. А Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.
Христос Воскрес!
З повагою Калинівський міський голова Василь Поліщук