До Великодня у Калинівській громаді підготували продуктові набори для малозабезпечених сімей

Дата: 26.04.2021 16:08

Фото без опису

Великдень – одне з найбільших українських свят, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, весняного тепла над зимовим холодом.

У цей день родина збирається за столом, але, на жаль, далеко не всі мають змогу поставити на стіл традиційні великодні страви, і для багатьох родин навіть паска з крашанками є розкішшю.

-За підтримки благодійників та за кошти міської ради ми сформували майже вісімсот продуктових наборів, які перед Великоднем отримають сім’ї, які потрапили у скрутне матеріальне становище, а також ветерани Другої світової війни та сім’ї загиблих і померлих учасників АТО, — каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Нехай це буде наш маленький великодній подарунок, який подарує радість та відчуття свята мешканцям нашої громади.

26 квітня виконуючі обов’язки старост отримали продуктові набори, які до Великодня розвезуть по селах громади, а в Калинівці продуктові набори розвезуть по сім’ях соціальні працівники. Перші продуктові набори вже отримали мешканці громади.