У Глинську упорядковують територію села та сільського кладовища

Дата: 22.04.2021 08:22

Фото без опису

Працівники Глинського старостинського округу, дитячого садка, бібліотеки та будинку культури вийшли на весняну толоку та упорядкували територію села та кладовища.

-З приходом весни розпочалися роботи з упорядкування території села. Ми прибрали на сільському кладовищі, біля пам’ятника загиблим в роки Другої світової війни односельцям, біля бюджетних установ громади, а також висадили туї й берези на території будинку культури та в центрі села по вулиці Миру, де ми плануємо облаштувати дитячий ігровий майданчик, — каже виконувач обов’язки старости Глинського старостинського округу Олег Боримський.

На цьому роботи з благоустрою у Глинську не припиняються. У планах – упорядкування паркової зони у селі та території лісу, завершення благоустрою території біля дитячого садка, будинку культури та школи.

Фото без опису