6 позачергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 22 квітня

Дата: 21.04.2021 09:25

Фото без опису

Згідно із розпорядженням міського голови 6 позачергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 22 квітня 2021 року о 10:00  в залі засідань міської ради.

Порядок денний:

1. Про Програму запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, гендерної рівності, попередження торгівлі людьми на період 2021-2025 роки.

2. Про Програму розвитку інформатизації освіти, розширення єдиного інформаційно-комунікаційного простору та підтримки талановитої молоді Калинівського технологічного коледжу на 2021-2025 роки.

3. Про Програму  Калинівської територіальної громади на 2021-2022 роки «Молодь Калинівщини».

4. Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Калинівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

5. Про внесення доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Калинівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

6. Про внесення доповнень до Програми розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою населених пунктів Калинівської міської  територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

7. Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Калинівської міської  територіальної громади на 2021– 2025 роки.

8.  Про затвердження звіту про виконання бюджету Калинівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

9. Про внесення змін до рішення  2 сесії Калинівської міської ради 8 скликання від 23.12.2020 року №115 «Про бюджет Калинівської міської територіальної громади на 2021 рік».

10. Про участь Калинівської міської ради у Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів для розвитку громад «Час діяти, Україно».

11. Про затвердження фінансового плану КП «Калинівська центральна районна  лікарня» Калинівської міської ради.

12. Про затвердження фінансового плану КП «Калинівський медичний центр медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради.

13. Про передачу та списання майна.

14. Про затвердження актів приймання-передачі приміщень та майна.

15. Про затвердження інформаційних  та технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

16. Про відкриття інклюзивної групи та введення посади асистента вихователя в ДНЗ ясла-садок №1 м.Калинівка.

17. Про внесення змін до рішення ІІ засідання 1 сесії Калинівської міської ради 8 скликання  від 27.11.2021 року  №47 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Калинівської міської ради та її виконавчих органів з 01 січня 2021 року».

18. Про деякі питання оренди майна.

19. Про оренду приміщень.

20. Про затвердження Статуту КП «Калинівський медичний центр медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради у новій редакції.

21. Земельні питання.

22. Різне.