У Заливанщині біля сільського будинку культури з’явився новий сквер

Дата: 17.04.2021 09:05

Фото без опису

У Заливанщині не припиняються роботи з озеленення села. Цього разу майже тридцять мешканців села, працівники старостинського округу та культури висадили 135 саджанців декоративних кущів та дерев біля сільського будинку культури та тридцять саджанців – біля школи.

-Наші люди хочуть, щоб наше село було гарним, тому готові працювати та докладати до цього зусиль. А коли є така підтримка від міського голови Василя Кіндратовича Поліщука на нашого керівника сільгосппідприємства Івана Арсеньовича Боримського, то і працювати легко, — каже виконуюча обов'язки старости Заливанщинського старостинського округу Наталя Кравчук. – Допомагає нам і голова місцевого фермерського господарства Ніна Петрівна Царук, яка надає нам фінансову допомогу для  упорядкування наших квітників.

Фото без опису