З наступного тижня учні шкіл Калинівської громади навчатимуться у звичному режимі, за винятком однієї школи

Дата: 16.04.2021 12:25
Кількість переглядів: 2043

Фото без опису

16 квітня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калинівської міської ради ухвалила рішення про те, що з 19 квітня учні всіх навчальних закладів Калинівської громади, за винятком ЗОШ І-ІІІ ступенів села Радівки, навчатимуться у звичному режимі.

-Враховуючи те, що ситуація із захворюваністю на коронавірус у громаді поступово стабілізується, а навчальний рік завершується, варто повернути дітей за шкільні парти, — каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – При цьому у всіх навчальних та дошкільних закладах необхідно посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Як зазначила очільниця Калинівського міського відділу освіти, молоді та спорту Галина Фурман, щодня до десятої години ранку працівники відділу освіти проводитимуть моніторинг усіх навчальних закладів і відразу ж реагуватимуть на ситуацію.

За результатами досліджень Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 16 квітня на Калинівщині зареєстровано 15 нових випадків Covid-19, усього з початку епідемії захворіло 2213 осіб.