Благодійники продовжують допомагати харчувати хворих Калинівської центральної районної лікарні

Дата: 15.04.2021 13:47

Фото без опису

Щодня на стаціонарному лікуванні у Калинівській центральній районній лікарні перебуває велика кількість хворих. Усі вони забезпечені повноцінним харчуванням.

Урізноманітнити раціон пацієнтів Калинівської ЦРЛ допомагають благодійники району, які систематично надають продукти харчування.

Ось і цього разу на звернення міського голови відгукнулися Володимир Коваль (Пиківський рибцех), Леонід Пророк (ВАТ "Вінніфрут"), Наум Щерб (Калинівська райспоживспілка) та приватний підприємець Ольга Рясна, які надали чергову партію продуктів харчування для лікарні.

Керівництво міста та лікарні дякує за допомогу небайдужим підприємцям, які не залишаються осторонь проблем громади.